ביטוח ביטול טיסה

אם אתם עומדים לטוס בקרוב ויש לכם כבר כרטיסי טיסה או שאתם עומדים לקנות כרטיסי טיסה, כדאי מאוד שתבררו לגבי ביטוח ביטול טיסה. אתם לא רוצים שמאיזו שהיא סיבה לא תוכלו לטוס וכל הכסף ירד לטמיון (במקרים מסויימים חברות הטיסה מפצות על חלק מהסכום) וכדאי שתהיו מוכנים גם לאפשרות הזו. בעיקר אם מדובר על טיסה יקרה, זו עלולה להיות הוצאה לא מבוטלת שחבל עליה במידה ולא תוכלו לטוס. אז נכון שעל ביטוח משלמים אבל התשלום פעוט לעומת מה שמקבלים במקרה ביטוח.

איך זה עובד?

פשוט מאוד. ביטוח ביטול טיסה הוא ביטוח שמבטח את בעל הכרטיס או זה ששילם עליו על ביטול מכל סיבה שהיא. לא צריך לקרות משהו כדי שתבטלו, גם אם התחרטתם אתם אמורים לקבל את הכסף שלכם. אבל חשוב לדעת שיש כמה תנאים לחברות הביטוח שמבטחות ביטוח ביטול טיסה. בדרך כלל אפשר יהיה לעשות ביטוח עד שבוע או שבועיים מרגע הרכישה, ואפשר יהיה לבטל את הטיסה ולקבל את הכסף עד 24 שעות לפני הטיסה. עלות הביטוח תהיה סביב ה-7%-10% מערך הכרטיס. אלו נתונים כלליים וחשובה כמובן לברר עם החברה עצמה.

למה אתם חייבים את זה?

כי הכול יכול לקרות בזמן שבין הזמנת הכרטיס לטיסה עצמה. יכולה להיות איזו שהיא בעיה משפחתית שבגלל לא תוכלו לטוס כמו ילד חולה וכדומה, יכול לקרות לכם משהו כמו שבר ברגל שימנע מכם לטוס, ויכול להיות שיעשו לכם בעיות בעבודה או שתהיה כל בעיה אחרת. אם יהיה לכם ביטוח ביטול טיסה אתם תקבלו בהתאם למה שסוכם. נכון, עם התשלום על הביטוח זה לא יהיה 100% החזר אבל זה יהיה לא רחוק וזה בטח עדיף מאשר להישאר בלי כלום.

ביטוח ביטול טיסה

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך