בית אבות

גם אם לא נרצה לראות את זה קורה, זה יגיע מתי שהוא, הרגע בו אחד ההורים או שניהם מגיעים לגיל בו הם מתקשים להסתדר לבד. השנים עושות את שלהן והגוף לא הופך לצעיר יותר וכשיש קושי לבצע את מטלות היום יום או אם זה מגיע למצב סיעודי, יש צורך בעזרה. עזרה יכולה להיות מטפל או מטפלת שיגורו איתם, והאופציה השנייה היא בית אבות. יש לא מעט בתי אבות מעולים כאלו שמטפלים יפה בלקוחות שלהם ומסייעים להם להזדקן בכבוד.

בתי אבות לסיעודיים ועצמאיים

בית אבות יכול להיות לעצמאיים ויכול להיות לסיעודיים. אם הוא לעצמאיים, הוא אמור להיות עם כל מה שנדרש כדי שהם יקיימו חיים רגילים, מה שאומר פעילויות, אוכל, וכל מה שצריך בשביל להעביר את היום יום. יש בתי אבות שבהם יש כל כך הרבה מה לעשות, עד שהשוהים בהם צריכים מידי פעם לנוח… בתי אבות לסיעודיים אלו בתי אבות עם צוות רפואי מתוגבר, עם ציוד ומיכשור מתקדמים, עם יכולות רפואיות רלוונטיות וכל מה שצריך בשביל לטפל באדם שלא יכול לטפל בעצמו בשום אופן.

איך בוחרים בית אבות?

אם אתם מחפשים אחר בית אבות להורים שלכם, יש כמה דברים שאתם צריכים לבחון. ראשית, תגיעו למקום ותיראו את ההתנהלות בו, עד כמה הצוות אדיב למטופלים והאם הוא עושה את מלאכתו כמו שצריך. דברו עם בני משפחה של מטופלים ותיראו אם הם מרוצים, אל תהססו לשאול את כל השאלות הרלוונטיות. כמובן שאתם צריכים לבדוק האם אתם יכולים לעמוד בתשלום לבית האבות, ויש בתי אבות שהעלות שלהם גבוהה יחסית. בסופו של דבר אלו ההורים שלכם ואתם רוצים את הטוב ביותר בשבילם

בית אבות

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email