בר מים

כמעט 70% מהגוף שלנו מורכב ממים. אנחנו לא יכולים לחיות בלעדיהם ואמורים לצרוך אותם כל הזמן, ואם אנחנו לא מקפידים על צריכה שלהם אנחנו מרגישים את זה מהר מאוד. בעידן המודרני בו אנחנו רצים כל הזמן ממקום למקום, לא תמיד אנחנו שמים לב שכמעט ולא שתינו מים, ונזכרים בזה רק כשהראש מתחיל לכאוב או כשיש איזו שהיא תגובה אחרת של הגוף. אבל אפשר למנוע את זה, אפשר לשתות מים ולחסוך מכאובים והרגשה לא נעימה. איך עושים את זה? בין השאר באמצעות בר מים שמזכיר לשתות.

תזכורת כל הזמן

היתרון הראשון של בר מים הוא שהוא מהווה תזכורת כל הזמן. הוא נמצא שם ואנחנו עוברים לידו, וככזה, אנחנו נשתה הרבה יותר מאשר אם הוא לא “יקרוץ” לנו כל הזמן. לפי כל המחקרים, מי שיש לו בר מים בבית שותה יותר, ומי שיש לו בר מים במשרד גם הוא וגם העובדים שלו ישתו יותר. חשוב לזכור שעובד שמרגיש טוב הוא עובד שעובד טוב יותר.

שימוש פשוט

עוד יתרון של בר מים הוא שהוא קל ופשוט לשימוש. הוא לא מצריך העמסה של בקבוקים כבדים והוא לא מצריך איזה יידע מוקדם, כל מה שצריך לעשות הוא ללחוץ על בר המים ולקבל את המים הנקיים. הוא גם חוסך את הצורך בשימוש בקומקום חשמלי וחוסך מקום על השיש כשלא צריך גם קומקום.

מים נקיים יותר

בר מים גם מספק מים מסוננים, מים נקיים יותר וגם טעימים יותר. כולנו רוצים להיות בריאים יותר ובר מים מאפשר להיות כאלו, כשהוא גם מזכיר לשתות וגם מספק מים איכותיים יותר. היום עם המחירים האטרקטיביים של ברי המים, אין סיבה שלא יהיה כזה גם אצלכם בבית או במשרד.

בר מים

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך