מארזים לראש השנה

ראש השנה הוא אחד החגים הכיפיים ביותר. זהו חג שמסמל התחלה חדשה, חג שמסמל סגירה של מה שהיה ואופטימיות לקראת העתיד. זהו חג שכולם חוגגים בו בין דתיים ובין חילוניים, חג שכולו התחדשות וכולו רצון לעשייה פוריה. כשהוא מתקרב, המון בעלי עסקים כמו גם יושבי ראש וועד עובדים מתלבטים איזו מתנה להביא לעובדים שלהם, ובחירת מארזים לראש השנה הולכת והופכת לקשה יותר ויותר מידי שנה. למה? כי המגוון רק הולך ומתרחב, כי הוא הולך ונהיה גדול יותר והבחירה הולכת והופכת לקשה יותר ויותר.

מהן האפשרויות?

מארזים לראש השנה יכולים להגיע בכל מיני ווריאציות. אלמנט אחד סביר להניח שיהיה בהם אם כי לא חובה, האלמנט שמסמל יותר מכולם את החג והוא הדבש.  כלו יכולים להיות מארזים לראש השנה של דבש ושוקולדים, אלו יכולים להיות מארזים שיש בהם גם כלי מיוחד לדבש כמו גם כפית שניתן יהיה להגיש אותו, אלו יכולים להיות מארזים לראש השנה של דבש בצנצנת יחד עם יין טוב. יכול להיות איזה שהוא כלי בצורת תפוח שגם הוא מסמליו המובהקים של החג ואפשר להוסיף עוגיות מיוחדות למארזים הללו, כלים יפים וכל פריט אחר.

להפוך את העובדים לטובים יותר…

אם אתם מחפשים מארזים לראש השנה לעובדים שלכם, תשתדלו להראות כמה שיותר רוחב לב בשבילם. הם הרי עובדים קשה כל השנה בתמורה למשכורת, וכשמידי פעם מקבלים משהו שמוגדר כ”אקסטרה” הם הופכים לשמחים יותר ומרוצים יותר במקום העבודה שלהם. עובד מרוצה, עובד שמרגיש שמעריכים אותו הוא עובד פרודוקטיבי יותר. הוא עובד שמשקיע יותר וכזה שנעים להיות בסביבתו, כך שאתם בתור מנהלים של העובד הזה מרווים לטווח הארוך. אתם מחזירים את ההשקעה פי כמה.

מארזים לראש השנה

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email