מכונות קפה

אין כמו מכונת קפה בשביל ליהנות כמו שצריך מאספרסו איכותי, מהפוך או קפוצ’ינו. מכונות הקפה של היום כבר לא כל כך יקרות כמו אלו של פעם, הן פשוטות יותר ונוחות יותר. הן גם פריט דקורטיבי למטבח וכל אחד יכול ליהנות מהן. יש סוגים שונים של מכונות קפה מהן מכונות ידניות או אוטומטיות, מכונות שמתאימות לפודים או לקפסולות, מכונות לקפה טחון או פולי קפה עם טחינה במקום. מה כדאי לרכוש? לכל אחד יש את הצרכים שלו והרצונות שלו אבל הנה קצת על קצה המזלג.

המכונה הפופולארית ביותר – מכונת קפסולות

אם אתם מחפשים מכונות קפה ואתם רוצים להכין קפה בפשטות ובמהירות, אתם צריכים את אחת ממכונות הקפסולות. קפסולות הקפה הן קפסולות של קפה מוכן כשבכל אחת מהן אמור להיות 6-7 גר’, והן יכולות להגיע בחוזקים ובטעמים שונים. את הקפסולה מכניסים למקומה הייעודי במכונת הקפה, ממלאים מים במקום הנכון והופ…. יש אספרסו מוכן. לא צריך להבין יותר מידי בקפה רק לקנות את הקפסולות הנכונות שמתאימות למכונה, ואת זה רואים על מה שכתוב על החבילה.

שאר מכונות הקפה

מכונת קפסולות היא המכונה הפשוטה ביותר. אם אתם מחפשים מכונות קפה מקצועיות ומורכבות יותר, לא חסר. יש את אלו שצריך להכין בהן קפה עם קפה טחון מיוחד וצריך להכיר את הטכניקה, יש מכונות לפודים שהם מעין תיונים של קפה, יש מכונות עם מקציף חלב ויש מכונות עם מטחנה של פולי קפה עליהן.

טווח המחירים של מכונות קפה נע בין מאות בודדות של שקלים לאלפים בודדים ואף יותר מזה. אבל אם אתם חדשים בתחום וזו לכם המכונה הראשונה, לכו על פשטות כדי שתיהנו באמת מהקפה

מכונות קפה

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך