מנוף סל אדם

מנופים הם חלק מתעשיית הבנייה כמו גם נמצאים בשימוש בתחומים אחרים, ויש סוגים שונים של מנופים. יש מנופי חוליות שהם הנפוצים ביותר ויכולים להגיע לגבהים מדהימים, יש מנופים טלסקופיים שמיועדים לגבהים נמוכים ולמשקלים לא גבוהים מידי, יש מנופים ניידים שנוסעים על משאיות ליעדן ויש עוד סוג אחד של מנוף שצריך להכיר. זהו מנוף סל אדם שכשמו כן הוא – סל שמחובר למנוף ועליו אמור להיות בן אדם שיבצע עבודות שונות. אז הנה כמה מילים על מנוף סל אדם ועל היתרונות והשימושים שלו.

מהו מנוף סל אדם?

מנוף סל אדם הוא מנוף רגיל עם זרוע מפרקית, שבקצה שלו יש סל. על הסל הזה יש בן אדם שמבצע עבודות שונות, עבודות שאי אפשר לבצע בשום דרך אחרת. אילו עבודות למשל? עבודות בנייה שונות שצריכות להתבצע מחוץ למבנה שנבנה כמו טיח, כמו צביעה וכדומה. מנוף סל אדם מאפשר להגיע לגבהים שאין אליהם סולמות רגילים שמגיעים וחשוב יותר, הוא מאפשר הגעה בטוחה יותר אל הגבהים הללו. הם מאפשרים עבודות מהירות יחסית וחוסכים לא מעט כאב ראש וסיכונים.

להפחית את הסיכון

נניח שאפשרי באיזו שהיא צורה להרים סולם שיגיע לבניין לקומה השלישית, סולם מפרקי רגיל שכל תזוזה שלו בעיקר בגבהים ובמשקלים מסוימים, עלולה לגרום לקריסה שלו. שווה לקחת סיכון כזה רק בשביל לבנות או שעדיף לבחור במשהו חזק יותר? האם לא כדאי מתקן יעיל ובטוח יותר? בדיוק בשביל זה יש מנוף סל אדם, שמאפשר במהירות ובבטיחות יחסית עלייה למקום גבוה. מי שעובד על מנוף סל אדם חייב להיות קשור גם לכבל בטחון כדי שאם חלילה הוא ייפול הוא יישאר תלוי. אין ספק שמנוף כזה יכול להפוך עבודות רבות ליעילות ונוחות הרבה יותר.

מנוף סל אדם

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email