מנופים

איפה שנסתכל סביבנו נראה מנופים. למה? כי אנחנו חיים בעולם תעשייתי, עולם מתפתח ונבנה שבשביל שיקרו תהליכים כאלו צריך להיעזר במנופים ובכלי עבודה שונים. מנופים נמצאים בשימוש בתעשיית הבנייה אך לא רק, אלא בכל תעשייה שחלק ממנה הוא הרמה של משאות כבדים. מנופים הם כלי עבודה לא זול אבל התועלת שלהם רבה והיא עולה על העלות. אם אתם צריכים מנוף לעסק שלכם, הנה קצת מידע על סוגי המנופים שקיימים.

סוגי מנופים

  • מנוף נייד – בטח יצא לכם לראות על הכביש משאית שנוסעת ממקום למקום ועליה יש מנוף, מנופים מעין אלו הם מנופים נוחים במיוחד מכיוון שהיתרון העיקרי שלהם הוא שהם נעים ממקום למקום בקלות. הם נחשבים לחזקים והם לא מצריכים פירוק והרכבה שלהם בכל פעם.
  • מנוף חוליות – אלו מנופים שיש היום בכל אתר בנייה. אלו מנופים שנבנו מחוליות והם ניתנים להגבהה בזכותן. הם מורכבים חלק אחר חלק והרכבה של מנוף כזה יכולה לקחת גם כמה ימים.
  • מנוף טלסקופי – זהו מנוף ממפחת המנופים הקטנים. הוא קל להרכבה ולפירוק ולכן הוא מבוקש יחסית, אבל הוא מאוד מגביל בעבודה. מה זה אומר? זה אומר שאפשר לעשות בו שימוש לעבודות קטנות יחסית כמו גם להובלות (אם כי להובלות עדיף את המנוף הנייד)

בטיחות, בטיחות ושוב – בטיחות!

אם אתם חושבים לרכוש מנוף לעסק שלכם, מה שצריך להוביל אתכם הוא רמת הבטיחות שלהם. מנופים לא בטיחותיים עלולים לגרום גם לאסון, וחשוב לוודא שהם עברו את כל הבדיקות הדרושות ושהם מאושרים בהתאם לתקנים המחמירים ביותר.

מנופים מאפשרים התפתחות, הם מאפשרים בנייה לגובה והעמסת משעות כבדים. בלעדיהם כנראה שאי אפשר היה לקדם את העולם כמו שצריך ולכן יש להם חשיבות רבה.

מנופים

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך