מסנן מים

מכירים את זה שאתם באים להכין לעצמכם קפה וממלאים את הקומקום החשמלי במים, ואז אתם מגלים בו נקודות לבנות. אתם יודעים שזו אבנית אבל עדיין, זה לא ממש אסתטי ולרבים זה ממש דוחה עד כדי כך שהם לא יכולים אחרי מראה כזה לקתות את הקפה, מה שמצריך ניקוי יסודי של הקומקום עם לימון, מסיר אבנית או כל תכשיר אחר. הנקודות הלבנות הללו יכולות להיות גם באמבטיה, במכונת הכביסה, במיני בר ובכל מקום אחר בו יש מפגש של מים עם חימום, ואתם צריכים מסנן מים כדי למנוע את זה.

למנוע בעיות בריאות

אז מסנן מים יחסוך מכם את המראה הממש לא מלבב שדיברנו עליו ובכלל, הוא יחסוך מראה לא אסתטי בכיורים, במדיח הכלים, במקלחון ובמקומות אחרים, אבל מעבר לכך הוא גם יחסוך מכם בעיות בריאות. יש מחקרים שונים שמדברים על ההשפעה של אבנית במים על הבריאות שלנו, השפעה על מערכות שונות בגוף ובעיקר על הכליות. מי שיש לו נטייה לאבנים בכליות אבנית יכולה להיות זרז לבעיה הזו, ומי שסבל אי פעם מאבנים בכליות יודע שזה משהו שהוא ממש לא רוצה בו.

שמירה על מכשירים חשמליים

עוד יתרון חשוב של מסנן מים הוא השמירה על מכשירים חשמליים. מכשירים חשמליים בעלי גוף חימום יכולים להינזק מהאבנית ואם לא יהיה בבית מסנן מים, חייהם של המכשירים הללו יתקצרו. המכשירים הללו הם אלו שהוזכרו כאן קודם – מדיח הכלים, מכונת הכביסה, המיניבר ואחרים ואפשר למנוע את הנזק הזה די בקלות. יש מכשירי חשמל שיכולים להיות יקרים מאוד וכדאי להקדים רפואה למכה עם מסנן מים. אז באמת סיבה שלא להרכיב מסנן כזה וכדאי גם כמה שיותר מוקדם.

מסנן מים

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email