מתנות לחגים

מי מאיתנו לא מחכה לחגים שמגיעים אחת לכמה חודשים… אין כמעט מי שלא. החגים הם חופש והתחדשות, הם שמחה וקירבה של בני המשפחה והם הזדמנות להיות ביחד וליהנות מהאור שלהם. החגים גם מאופיינים בנתינת מתנות האחד לשני, מתנות שמסמלות חיבה והערכה ותמיד כיף לקבל אותן וגם לתת אותן.

מתנות לחגים ניתנות בין בני משפחה, בין חברים האחד לשני בעיקר כשמגיעים להתארח ובין מעסיקים לעובדים שלהם. כדאי שהן תהיינה מושקעות כדי שמי שמקבל אותם ישמח באמת.

למה חשוב לתת לעובדים?

מתנות לחגים לא חובה לתת לעובדים אבל רצוי מאוד, וכדאי להשקיע בזה כמה שיותר. עובד טוב הוא בין השאר גם עובד שמרגיש שמעריכים אותו, עובד שמרגיש שמישהו רואה את העבודה הקשה שלו כל השנה ולא רק משלם לו את המשכורת אותה הוא חייב לשלם אלא מעבר לזה. בסופו של דבר, עובד שירגיש שמעריכים אותו הוא גם עובד שיחזיר לעסק יותר. הוא יהיה עובד שירצה לתת יותר ולכם המעסיקים זה ישתלם, זה יחזור אליכם פי כמה וכמה וכדאי מאוד שתכניסו גם את זה לשיקולים שלכם כשאתם מתלבטים מה לתת לעובדים שלכם.

רעיונות למתנות

הנה כמה רעיונות של מתנות לחגים שאתם יכולים לתת. אתם יכולים כמובן ללכת על איזה שהוא מארז שמתאים לחג עצמו, כך לדוגמא בראש השנה מארז כזה יכלול מן הסתם דבש ואלמנטים אחרים של החג, בפסח הוא יכול לכלול איזה כלי מתאים. אתם יכולים לתת מתנות כמו סט כלי רחצה, יכולים לתת איזה יין טוב, סט כלים מהודר, מארז גבינות מפנקות ויש עוד אין ספור סוגים של מתנות לחגים אותם אתם יכולים לתת. כמובן שאפשר לתת גם מתנות ממותגות אם אתם רוצים להרוויח גם מהפרסום.

מתנות לעובדים

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך