עיצוב סלון

הסלון הוא מרכז הבית, זה שכולם מתכנסים בו בסוף היום. הסלון הוא גם המקום בו אנחנו “רובצים” בו מול הטלוויזיה בסוף יום עבודה מתיש, והוא המקום אליו מכניסים אורחים. הסלון הוא החלל בו מתבצעות הפעילויות הרבות ביותר – קריאה, צפייה בטלוויזיה, גלישה באינטרנט ועוד פעולות רבות וככזה, הוא צריך כמובן להיות נוח אבל לא פחות חשוב, הוא צריך להיות מעוצב ונעים. אז הנה כמה טיפים של עיצוב סלון שישדרג את המראה שלו כמו שתמיד חלמתם.

תכנון התאורה

עיצוב סלון כולל תכנון של התאורה בחלל. חלל הסלון הוא חלל שצריך לקבל הרבה אור, ואין כמו אור טבעי בשביל זה. צריך לבחור נכון את הווילונות ואת התריסים בשביל לשלוט בתאורה הטבעית, וצריך לאחר מכן להחליט על גוף תאורה ראשי. גוף התאורה הראשי צריך להיות במרכז הסלון או מעל לפינת הישיבה, והוא צריך להתאים לאופי דיירי הבית ולסגנון הכללי שלו. בשלב הבא בחרו גובי תאורה קטנים להארת אלמנטים ספציפיים בסלון, גופי תאורה בצורות שונות ובגדלים שונים.

פינת הישיבה בסלון

יש שלל פינות ישיבה מחומרים שונים, בגדלים שונים, פינתיות או כאלו שלא, נפתחות וכאלו שמשמשות רק לישיבה. עיצוב סלון כולל כמובן גם בחירה של פינת הישיבה והדבר הראשון שצריך להעסיק אתכם בבחירה היא מה יהיה פרקטי בשבילכם. מה זה אומר? זה אומר שאם אתם משפחה שאוהבת לארח ואין לכם מספיק חדרים ללינה, אתם צריכים לקחת את זה בחשבון. אם יש לכם סלון קטן יכול להיות שהפינתי הוא בדיוק בשבילכם.

יש עוד שלל דברים שצריך להחליט עליהם כשמעצבים את הסלון. עיצוב סלון הוא פרויקט לא פשוט, פרויקט רציני שבסופו אתם צריכים להרגיש עם הסלון שלכם לא פחות ממצוין.

עיצוב סלון

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך