רואה חשבון

אם יש לכם עסק יש לכם לא מעט על הראש. אתם צריכים לדאוג לסחורה שתגיע מאיפה שהיא צריכה להגיע או לייצור של הסחורה אם אתם אלו שמייצרים, אתם צריכים לדאוג שהכול יעבוד כמו שצריך, צריכים לוודא שהעובדים שלכם עושים את העבודה שלהם בצורה טובה, אתם צריכים לדאוג לפרסום והשיווק של העסק אבל צריכים מעל לכל לדאוג להנהלת חשבונות. גם אם יש לכם עובדים תחתיכם לכל אחד מאלו, יש לכם לא מעט על הראש. בכל מה שנוגע להנהלת חשבונות אתם צריכים רואה חשבון שיעשה אותה.

למה אתם חייבים רואה חשבון?

יש היום מערכות ממוחשבות שמציעות לעשות את הכל לבד, אבל ממש לא כדאי לכם לוותר על רואה חשבון. למה? כי הוא ידאג שתהיו בראש שקט, שלא תצטרכו לשבור את הראש כל חודש אלא פשוט תעבירו אליו את החומרים שלכם. הוא זה שיעשה לכם את הדו”ח השנתי וזה שידאג לכל מה שצריך מול מס הכנסה, מול הביטוח הלאומי וכל הרשויות הרלוונטיות. הוא יעשה הכול על מנת שתישנו טוב יותר והוא אמור גם לעלות על בעיות ואי סדרים בזמן כדי למנוע הסתבכויות.

מכיר את כל דרישות החוק

אתם הרי לא למדתם ראיית חשבון ואתם לא באמת מכירים את כל דרישות החוק, מה מותר ומה אסור, ולא פחות חשוב מזה, מה מגיע לכם. רואה חשבון כן מכיר את כל הדברים הללו, הוא יודע מה אתם צריכים לקבל ואיפה אתם יכולים לחסוך, איך תוכלו לקבל החזרי מס ואיך תוכלו לתכנן מס כך שתפסידו כמה שפחות. רואה חשבון טוב יכול לחסוך לכם לא מעט כסף, ואתם צריכים לקחת את זה בחשבון כשאתם חושבים על כך שרואה חשבון יעלה לכם כסף.

רואה חשבון

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך