שירותי דרך

אין כמעט מי שיש לו רכב ולא מכיר את זה… אתם נוסעים בדרך לפגישה חשובה, למסיבת הסיום של הילדה, לעבודה, לבקר את הדודה או לכל מקום אחר כשלפתע אתם מריחים ריח מוזר ברכב, ריח של שרוף שמיד לאחריו נדלקת לכם נורה אדומה כלשהיא שמזהירה אתכם מלהמשיך לנסוע. יכול להיות גם שהרכב לא מניע מתחת לעבודה ויכולה להיות כל בעיה אחרת שתוקעת אתכם עם הרכב מחוץ לבית, וזה בדיוק הזמן להזמין שירותי דרך שיטפלו בבעיה ויחלצו אתכם.

אל תזוזו לשום מקום

שירותי דרך הם למעשה מוסך נייד. מכונאי רכבים מגיע אליכם לאיפה שנתקעתם בדרך כלל לא יותר משעתיים אחרי שהרמתם טלפון, מטפל בבעיה או לפחות פותר אותה זמנית כדי שתוכלו להמשיך לנסוע. את רוב הבעיות האקוטיות הוא יפתור לכם ואם לא, תצטרכו להזמין גרר ולקחת את הרכב למוסך. שירותי דרך הם שירותים מהירים ויעילים ועשויים “להציל” אתכם בכל מקום בארץ. טוב זה לא שיש לכם הרבה ברירה… אתם חייבים את השירותים האלו רק תרימו טלפון לחברה מקצועית ואמינה שתיתן לכם שירות מצוין.

טיפולים עד הבית

עוד שירות של שירותי דרך (לא של כולם אבל שווה לברר) הוא שירות טיפולים עד הבית. יש טיפולים שהם תקופתיים והם לא חובה, אבל חייבים לעשות אותם. זה יכול להיות טיפול 10,000 או 20,000, החלפה של רכיב כלשהוא או הכנה לטסט. אם אתם מוכנים לשלם מעט יותר מאשר למוסך אך מצד שני לחסוך לא מעט זמן שהיה עלול להיות מבוזבז, שירותי דרך הם בדיוק מה שאתם צריכים. את הטיפולים האלו אפשר לעשות מתחת לבית או מתחת לעבודה, ואתם אפילו לא צריכים להיות נוכחים במקום.

שירותי דרך

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email