תאורה

כולנו צריכים כמה מרכיבים כדי לנהל חיים תקינים ובריאים. אנחנו צריכים מים וצריכים אויר וצריכים כמובן אור בשעות היום. גם תאורה לבית היא אחד מהמרכיבים הבסיסיים, ויש לה חשיבות מכרעת להרגשה שלנו, ולנוחות שלנו. תאורה נכונה עושה טוב על הלב, מביאה שמחה ומדגישה את האלמנטים הנכונים. היא יכולה לשדרג רהיטים רבים ויכולה להכניס בבית יופי ואנרגיות חיוביות, ולכן בבחירת תאורה לבית כדאי להתייעץ עם מומחה. הנה כמה טיפים לבחירת תאורה נכונה.

פונקציונאליות ופרודוקטיביות

עם כל הכבוד לעיצוב ולמראה שתיכף נגיע אליהם, לתאורה יש תפקיד חשוב מאוד ביכולת שלנו לבצע תפקידים שונים. היא צריכה להיות קודם כל פונקציונאלית לשימוש וכזו שתתמוך בפעולות שלנו. כך לדוגמא בחדר העבודה תאורה מעומעמת לא רק שלא תעשה את העבודה אלא אף תפגע ביכולת העבודה שלנו. לעומת זאת, תאורה חזקה מידי בחדר השינה גם היא לא תתאים ולא תתמוך באווירה הרומנטית הרצויה. חשוב לחשוב קודם מה רוצים מכל חלל ומה הצרכים ממנו, ורק לאחר מכן לקבל את ההחלטה לגבי התאורה.

תאורה חמה

לבית מתאימה יותר תאורה חמה, אלא אם כן זהו חדר העבודה. תאורה חמה זה אומר תאורה תהבהבה, שמזכירה מעט את אור השמש ומספקת את המראה הביתי והחמים. תאורה לבנה תתאים יותר למשרד ולחללי עבודה ולא לבית.

חיסכון בחשמל

בבואכם להחליט על סוג תאורה ועל גופי תאורה, אל תשכחו שיש להם עלויות בחשבון החשמל ולכן כדאי לבחור תאורה חסכונית עד כמה שניתן. אתם צריכים לזכור שגם אם זה יהיה יקר יותר עכשיו, בטווח הרחוק זה יחסוך לכם הרבה מאוד כסף.

בבחירת תאורה יש כל מיני דברים שצריך להתחשב בהם, וצריך לעשות את כל השיקולים הנכונים הרלוונטיים.

תאורה

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email