תפאורה

אם הייתם לאחרונה בהצגה כלשהיא ולא משנה אם זו הצגת תיאטרון או הצגה בבית הספר של הילדים שלכם, סביר להניח שהתרשמתם מהתפאורה. תפאורה היא אלמנט שאי אפשר בלעדיו בהצגות, אי אפשר מהסיבה הפשוטה – כי צריך אוירה סביב השחקנים. אי אפשר יהיה להעביר את התחושות בלי ליצור אצל הקהל איזה שהוא רגש, ורגש יוצרים בין השאר על ידי מראה. תפאורה יכולה להיות פריט בודד כלשהו ויכולה להיות מערך שלם של תפאורה. הכול כמובן בהתאם לצרכים ובהתאם לאופי ההצגה.

לא רק בהצגות

אז איפה עוד יש תפאורה מאשר בהצגות תיאטרון או הצגות בכלל? תפאורה יכולה להיות גם באירועים בשביל להכניס את הקהל לאווירה. אם ניקח לדוגמא אירוע חינה מרוקאית, נראה עד כמה התפאורה יכולה לשדרג את האירוע. אפשר אומנם לעשות טקס בלי תפאורה ואפשר שכל האירוע יעבור בלי שיהיה משהו מסביב, אבל זה לא יהיה אותו הדבר. תפאורה תהפוך את החינה לאותנטית יותר ולמרשימה יותר. היא תכניס את המוזמנים לאווירה החינה המרוקאית המסורתית והיא תהפוך את האירוע מעוד אירוע לאחד שכולם רוצים לקחת בו חלק.

מאיפה משיגים תפאורה?

יכול להיות שאתם צריכים תפאורה לאיזו שהיא הצגה בה אתם משתתפים או מפיקים ויכול להיות שאתם צריכים לאיזה שהוא אירוע, יש מחסנים בהם יש תפאורות שונות מכל הסוגים ובכל הגדלים. אם אתם רוצים להשיג תפאורה, אתם צריכים לפנות למי שמשכיר אותה ולברר מה תקבלו ותמורת מה. אתם צריכים כמובן גם לבדוק את החוזה עם האותיות הקטנות שלו כדי לדעת בדיוק מה יקרה אם אותה תפאורה תחזור תקולה או עם בעיה כלשהיא, האם אתם צריכים לשלם וכמה. הכול כדי שלא יהיו אי הבנות ביניכם לבין מי שמשכיר לכם.

תפאורה

שתפו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email